Czy wiesz, że POPLAMI to sprytne ubrania, które kochają plamy i ułatwiają życie Mamy :-)

A czy wiesz dlaczego nazywamy nasze ubrania "sprytnymi"?

Pomysł na markę POPLAMI długo dojrzewał w naszych głowach. Na kilka miesięcy przed wprowadzeniem na rynek pierwszych produktów obserwowaliśmy dzieci własne (i nie tylko) w różnych sytuacjach: na placu zabaw, w lesie, na rowerze, nad jeziorem, pod namiotem, w górach... Skrzętnie notowaliśmy nasze obserwacje dotyczące ich zachowania i tego jak ubrania potrafią przeszkadzać w szalonej zabawie :-) I wszystkie nasze spostrzeżenia przełożyliśmy na funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne ubrań.

Ubrania POPLAMI zostały tak zaprojektowane, żeby być najlepszym towarzyszem dziecka w zabawie, zapewniać mu komfort i swobodę, a tym samym dbać o „święty spokój” Rodziców ;-) W myśl zasady, że diabeł tkwi w szczegółach, zadbaliśmy o sprytne rozwiązania konstrukcyjne, które... no cóż... naprawdę „robią różnicę”


Wygodne ubrania POPLAMI są przemyślane w każdym calu. Przeglądając nasze propozycje zwróć uwagę na:
* obszerne, otulające głowę kaptury, odszyte od wewnątrz miękkim jerseyem
* mankiety z dziurką na kciuk, które doskonale zastępują rękawiczki np. podczas jazdy na rowerze czy hulajnodze, a także utrzymują rękaw na właśniwy miejscu
* wielkie kieszenie na zamek, które pomieszczą wszystkie skarby i niezbędniki
* sprytne podpinki umożliwiające spinanie bluzy ze spodniami, przez co powstaje funkcjonalna całość, a jednak dalece wygodniejsza niż kombinezon
* wysoki, wygodny. elastyczny pas spodni otulający plecy
* No i dodatkowe naszywki na plamy... No bo... I TAK SIĘ POPLAMI ;-) Naszywką można zakryć niechcianą plamę lub dziurkę na ubraniu, sprawiając, że ubranie posłuży jeszcze długo, stając się jednocześnie jeszcze fajniejszym :-)

Który z naszych modeli sprytnych ubrań to Twój ulubiony? 
A może masz dla nas jakieś sugestie - jak jeszcze moglibyśmy udoskonalić nasze sprytne ubrania dla całej rodziny?
Zawsze chętnie słuchamy naszych Klientów!