• O POPLAMI

POPLAMI to kolorowe, wygodne ubrania dla całej rodziny, które kochają plamy i ułatwiają życie Mamy.

Marka POPLAMI została stworzona przez rodziców (z dużą pomocą dzieci!), z myślą o rodzinach lubiących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Wszystkie ubrania POPLAMI zaprojektowane zostały z myślą o ich funkcjonalności, z dbałością o szczegóły i sprytne detale konstrukcyjne, które naprawdę "robią różnicę".

Nasze wygodne ubrania softshell, wygodne bluzy, dresowe spodnie, dziecięce legginsy, dresowe sukienki i spódniczki, koszulki i praktyczne akcesoria wniosą do garderoby Twojej rodzinki trochę koloru i radości, a do Twojej codzienności dużo komfortu i wygody.

Ubierz swoją rodzinę w radosne ubrania POPLAMI! Uszyte w Polsce, z polskich materiałów, z dużą dawką radości, którą chcemy się z Tobą podzielić! 


Co znajdziesz w kolorowej ofercie POPLAMI?


>> Ubrania dla całej rodziny projektowane i szyte w Polsce
>> Polskie materiały z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa
>> Funkcjonalne ubrania - sprytne rozwiązania konstrukcyjne gwarantujące komfort zabawy
>> Najlepsze ubrania do zabawy
>> Autorskie, wyróżniające się wzory
>> Naszywki na plamy
>> Kompaktowa kolekcja - komplementarne modele tworzące spójną i funkcjonalną garderobę dzieckaspodnie-bluza-dresowa-dla-dzieci-idea-poplami-ubranka-4-2.jpg
Idea POPLAMI jest prosta: dobra zabawa = plamy! To po co z nimi walczyć? Niech się dzieci świetnie bawią, rozwijają wyobraźnię, niech się POPLAMIą! Im więcej plam tym lepsza zabawa i szczęśliwsze dziecko! :-)
Ubranka POPLAMI zostały tak zaprojektowane, żeby być najlepszym towarzyszem dziecka w zabawie, zapewniać mu komfort i swobodę, a tym samym dbać o „święty spokój” Rodziców. W myśl zasady, że diabeł tkwi w szczegółach, zadbaliśmy o sprytne rozwiązania konstrukcyjne.
No ale wracając do plam…. Jeśli jakaś plama uparcie postanowi pozostać na ubranku, POPLAMI ma na to radę - wesołe naszywki na ubranka z wizerunkiem włochtego stworka POPLAMI.
Naszywką można zakryć plamę i dalej cieszyć się ubrankiem. Ubranko jest jeszcze piękniejsze, a każda naszywka POPLAMI przypomina o szalonej zabawie i płynącej z niej radości! A dzieci kochają takie POPLAMIone ubranka jeszcze bardziej!

Ubranka powstają w małej manufakturze w Poznaniu. Wykorzystujemy wyłącznie polskie materiały z atestami jakości i bezpieczeństwa. Dbamy o każdy szczegół.

ubrania-dla-dzieci-poplami-008.jpg


Zapraszamy Cię do naszego POPLAMIonego Świata :-)

Pokoloruj świat razem z POPLAMI!