Projektując i szyjąc nasze radosne ubrania dla całej rodziny, korzystamy wyłącznie z materiałów oraz dodatków krawieckich polskiej produkcji, z atestami jakości i bezpieczeństwa.

Mając na uwadze komfort użytkowania ubrań prze będące wiecznie w ruchu dzieci oraz (niewiele mniej aktywnych) rodziców, stawiamy na materiały o naturalnym składzie.

W naszych kolekcjach znajdziesz następujące rodzaje dzianin:

Dresówka drapana - to Wasza ulubiona dzianina z 'miśkiem' od spodu o składzie 90%bawełna, 10% poliester; przytulna, przyjemnie otulająca ciało, dająca duży komfort cieplnych, bardzo stabilna (nie rozciąga się i nie kurczy w praniu!); z tej dzianiny szyjemny nasze sztandarowe modele bluz i spodni w okresie jesienno-zimowy,; najczęściej pierwsze pytania o dzianinę z 'miśkiem' dostajemy pod koniec sierpnia i to jest dla nas znak, że idzie jesień ;-) tę dzianinę mamy w ofercie w gładkich, oczywiście pięknych kolorach. 

Dresówka pętelkowa - to całoroczna dzianina dresowa wykończona od spodu charakterystyczną pętelką, stąd jej nazwa; na tej dzianinie drukujemy nasze autorskie wzory; z dresówki pętelkowej szyjemy wszystkie modele naszych radosnych ubrań dla całej rodziny - wygodne bluzy, spodnie dresowe, dresowe sukienki i spódniczki. To przyjemna, elestyczna dzianina o składzie: 95% bawełna, 5% elastan; miła dla skóry, oddychająca, trwała.

Single jersey - dzianina typu jersey o składzie 92% bawełna, 8% elastan jest u nas wykorzystywana do wykańczania bluz, spodni, sukienek dresowych, a także jako materiał do szycia t-shirtów i bluzek z długim rękawem; do szycia radosnych ubrań POPLAMI wykorzystujemy gładkie jerseye, nasze ukochane jerseye w paski, a także wykonujemy na jerseyach autorskie nadruki.  

Softshell - to funkcjonalna dzianina trójwarstwowa: warstwa zewnętrzna + membrana + mikropolar od środka; z softhellu szyjemy lekkie kurtki oraz spodnie outdoorowe; softshell to materiał idealny dla osób lubiących spędzać czas na łonie natury; jest wodoodporny, chroniący przed wiatrem, mocny i wytrzymały. Na softshellu drukujemy nasze autorskie wzory i zawsze się zachwycamy efektem. Kolory wychodzą na tym materiale wyjątkowo pięknie.  


Polar sherpa - to nowy materiał nad którym pracujemy i który już niedługo pojawi się w naszej ofercie i (mamy nadzieję) zachwyci Was tak jak nas; to materiał wyglądem przypominający owcze runo, ale wykonany z przyjemnej, oddychającej bawełny. Idealny na ciepłe bluzy.

Cały czas szukamy nowych materiałów, które zachwycą nas kolorem, właściwościami i jakością. Postaramy się co sezon zaskakiwać Was czymś wyjątkowym, wcześniej oczywiście na wylot przez nas przetestowanym. :-)