Jak SOFTSHELL zmienił nasze życie :-)

Modele z dzianiny softshell polskiej produkcji wprowadziliśmy do naszej oferty kilka sezonów temu. I cieszy nas bardzo, że z sezonu na sezon zarówno lekka kurtka softshell jak i spodnie dziecięce softshell cieszą się coraz większą popularnością.

Softshell, który mamy w swojej ofercie, to dzianina trójwarstwowa: wodoodporna warstwa zewnętrzna + membrana + mikropolar od środka.

Kurtka softshell idealnie sprawdza się jako lekka kurtka w porach przejściowych, ale tak naprawdę jest to produkt całoroczny. 
U nas sprawdza się wiosną i jesienią jako codzienna kurteczka, latem podczas wyjazdów wakacyjnych, ale też w chłodniejsze letnie wieczory, a zimą w komplecie ze spodniami super sprawdza się na sanki z ciepłą warstwą termiczną pod spodem.

Bez zbędnej przesady, dla nas kurtka softshell to prawdziwy game changer i już nie wyobrażamy sobie bez niego funkcjonowania!

Za co kochamy lekką kurtkę softshell?
* Nasz materiał polskiej produkcji jest przyjemnie elastyczny - nie krępuje ruchów i nie tworzy wrażenia zbroi
* Materiał wykończony mikropolarem od spodu (przyjemny dla skóry, delikatny, daje wrażenie ciepła)
* Materiał wodoodporny i chroniący przed wiatrem
* Cztery wygodne kieszenie, dwie zapinane na zamek!
* Wydłużony tył (chroni pupę przed chłodem i wilgocią)
* Obszerny kaptur
* Radosne autorskie wzory
* Polska produkcja 
* Jak wszystkie nasze produkty - kurtka softshell jest szyta na zamówienie  - pisząc do nas po dokonaniu zakupu można dopasować wymiary do swoich potrzeb.

Również dziecięce spodnie softshell nie wychodzą u nas z użycia przez cały rok. Idealnie nadają się do przedszkola w porach przejściowych, do długich spacerów po lesie, do górskich wędrówek przy wilgotnej pogodzie, ale także latem do długiej zabawy na wilgotnym piasku. 

Jeśli nie masz jeszcze w swojej szafie wygodnego i funkcjonalnego zestawu softshell, najwyższy czas to zmienić! :-)