Projektując nasze ubrania stawiamy na komfort użytkowania i sprytne rozwiązania konstrukcyjne, które 'robią różnicę' :-)
 
WYGODNE i FUNKCJONALNE BLUZY to nasza specjalność!

Sami najchętniej nie nosilibyśmy nic innego. Dlatego, nieskromnie mówiąc, czujemy się w tym zakresie ekspertami.
W naszej ofercie znajdziesz bluzę na każdą okazję, a każdy fason jest przemyślany, zaprojektowany z myślą o funkcjonalnych detalach i porządnie przetestowany.

Poznaj nasze autorskie modele bluz:

* ROJBER HOOD to bluza dla miłośników wkładanych przez głowę 'kangurek'. Nasza ogromna kieszeń na zamek pomieści wszystkie skarby i niezbędniki. Duży, wygodny kaptur zastępuje czapkę. Mankiety z dziurką na kciuk sprawdzają się na hulajnodze czy rowerze.

* ALE!BOMBA to funkcjonalna bomberka bez kaptura, a więc idealna pod kurtkę i świetna do szkoły czy przedszkola. Ma 5! kieszeni, w tym 3! zapinane na suwak. Mankiety oczywiście z dziurkami na kciuki.

* ŁOBLUZIARA to nasz hit - bluza zapinana na ukośny suwak, dzięki czemu końcówka zamka nie drapie wrażliwców w brodę, a wysoki kołnierz miękko otula szyję. Do tego ukośny zamek wygląda naprawdę czadowo! O mankietach z dziurką już nawet nie wspominamy... 

* SUPERNOVA to model bluzy z przedłużanym tyłem, zasłaniającym pupę, co super sprawdza się w piaskownicy, na zimnej huśtawce, wilgotnej ławce... Bluza posiada 4 wygodne kieszenie i oczywiście mankiety z dziurką. Wygodny kaptur może zastąpić czapkę.

* BOMBERKA Z KAPTUREM I SZNURECZKAMI - to model bluzy idealnej! Zapinana na prosty zamek (a więc świetnie wygląda rozpięta, zarzucona na kolorowy t-shirt), z wielkim kapturem, który można ściągnąć kolorowymi troczkami, o standardowej długości, a więc mieszcząca się wygodnie pod kurtką. Ma 5! kieszeni, w tym 3! na zamek.

Wszystkie nasze bluzy (z wyjątkiem przedłużanej Supernovej) mają wygodne podpięcie do spodni Spryciarzy.

Jesteśmy naprawdę dumni z naszych fasonów.

Który fason bluzy wybierasz dla siebie?