SZYJEMY NA ZAMÓWIENIE >>> ubranka szyte specjalnie dla Ciebie >>> czas realizacji 7 dni roboczych || + 48 696 617 878 || hejka (małpka)poplami.com

O nas

POPLAMI to sprytne ubranka, które kochają plamy i ułatwiają życie Mamy :-)

POPLAMI w skrócie ;-)

>> Ubrania dla całej rodziny projektowane i szyte w Polsce
>> Polskie materiały z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa
>> Funkcjonalne ubrania - sprytne rozwiązania konstrukcyjne gwarantujące komfort zabawy
>> Najlepsze ubrania do zabawy
>> Autorskie, wyróżniające się wzory
>> Naszywki na plamy
>> Kompaktowa kolekcja - komplementarne modele tworzące spójną i funkcjonalną garderobę dziecka

  ***

  Idea POPLAMI jest prosta: dobra zabawa = plamy! To po co z nimi walczyć? Niech się dzieci świetnie bawią, rozwijają wyobraźnię, niech się POPLAMIą!!!! Im więcej plam tym lepsza zabawa i szczęśliwsze dziecko! :-)

  Ubranka POPLAMI zostały tak zaprojektowane, żeby być najlepszym towarzyszem dziecka w zabawie, zapewniać mu komfort i swobodę, a tym samym dbać o „święty spokój” Rodziców ;-). W myśl zasady, że diabeł tkwi w szczegółach, zadbaliśmy o sprytne rozwiązania konstrukcyjne, które naprawdę „robią różnicę” :) .

  No ale wracając do plam…. Jeśli jakaś plama postanowi pozostać na ubranku na dłużej (a chyba wszyscy mamy takie doświadczenia), POPLAMI ma na to radę - wesołe naszywki na ubranka.

  Naszywką można zakryć plamę i dalej cieszyć się ubrankiem. Ubranko jest jeszcze piękniejsze, a każda naszywka POPLAMI przypomina o szalonej zabawie i płynącej z niej radości! A dzieci kochają takie POPLAMIone ubranka jeszcze bardziej!

  Ubranka powstają w małej manufakturze w Poznaniu. Wykorzystujemy wyłącznie polskie materiały z atestami jakości i bezpieczeństwa. Dbamy o każdy szczegół.

  ***


  POPLAMI to taki nasz rodzinny projekt :-) cała nasza czwórka jest zaangażowana w POPLAMI, łącznie z Dziewczynkami, które wytrwale testują ubranka, nie szczędząc im żadnych plam :) Pomysł długo dojrzewał w naszych głowach. Codziennie obserwujemy nasze Dziewczyny, jak bawiąc się zdobywają nowe umiejętności, rozwijają się i…. się plamią ;-) Ilość plam generowana przez dwójkę dzieci była dla nas niemałym zaskoczeniem :). Ale mocno wierzymy, że dzieci najlepiej uczą się świata właśnie dzięki bezpośrednim doświadczeniom. A plamy są naturalną częścią odkrywania świata. Dlatego zaakceptowaliśmy…, ba, nawet pokochaliśmy te wszystkie plamy. I wtedy narodził się POPLAMI!

  Zapraszamy Cię do naszego POPLAMIonego Świata :-)

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.